| eugeniu001 a întrebat:

Hei internautilor miine trebuie sa fac un pariu cu prietena mea dar nu stiu la ce sa mizez / daca ea o sa piarda pariul va trebui sa indeplineasca ceea ce o sa-i zic eu si invers / problema este ca eu nu stiu ce miza sa ii pun / funda+vot celui care imi va zice cele mai multe si mai interesante mize

Răspuns Câştigător
| Bogdy12 a răspuns:

Haha usor pai ar trebui sa fie sclava ta cam pe o perioada scurta de timp sau sa iti faca temele(ca sa nu obosesti) sa vina cu o imbracaminte ciudata cum ar fi sa vina cu sutienul peste haine sau chiar fara sutien din partea mea bani daca esti falit sa ii atingi sanii hahahaha sai dai o limba sa o imbraci tu akica ea sa te sune si tu sa vii la ea si ii spui cu ce sa se imbrace de la chiloti lageaca, vesta etc... treaba ta daca spui sa se schimbe in fata ta sau nu si sa mearga cu imbracamintea aia toata ziua

| eugeniu001 explică (pentru Bogdy12):

Haha
vreau ceva mai original
nu doresc ca dupa 2saptamini de relatii sai impun ideea ca doresc deja sa o dezbrac
ideele tale sunt faine numai ca ele se refera la cuplurile ce au o relatie mai lunga si mai intima deja...

| Bogdy12 a răspuns (pentru eugeniu001):

Hei tu ai intrebat ce idei sa iti dau eu ti-am dat asa ca asteapta si alte raspunsuri si vezi care o sa-ti raspunda in vreo luna