| ZoZoHeart a întrebat:

Hei :). Intrebare pentru. fete. Am facut un tutorial pe youtube, ce parere aveti, va place? Astept pareri, si, va rooog, cei cu cont youtube, un like si un comm, ok? http://www.youtube.com/watch?v=bwt0DeNnguM. Mersii. Fundaa pentru. cel care isi argumenteaza opinia.

Răspuns Câştigător
| AndddRu a răspuns:

Da,imi place pentru ca: foloseste produse care sunt cat de cat ieftine si imi place pentru ca nu este asa.sa-ti iasa in vedere. este machiata foarte frumosbatting eyelashes. fundita'?

| ZoZoHeart explică (pentru AndddRu):

Bună happy acum mă uitam printre vechile mele întrebări happy Mulțumesc că ai fost drăguță cu mine, dar sincer, uitându-mă în urmă, și eu m-aș înjura că am făcut video-ul ăla happy Mulțumesc oricum, să știi că atunci răspunsul tău chiar mi-a făcut ziua mai bună :* Acum, văd că ești drăguță spunând lucruri drăguțe, și cred că singura parte adevărată e cu produsele ieftine rolling on the floor Te pup, scuze că te-am făcut să te uiți la așa ceva. :*

4 răspunsuri:
| claudiaaas a răspuns:

Bai fetito scoate-l repede de pe youtube pana nu te vad si alti vorba lui MrXDefaultX ala!

| claudiaaas a răspuns:

1.nici nu stii sa te machiezi
2.se da cu fond de ten prima oara si dupa aceea cu restul!
offfff... esti varza
3.la varsta ta nici nu ai voie sa te machiezi da daca parintii aia... te lasa...nu sunt constienti! straight face

| ZoZoHeart explică (pentru claudiaaas):

Hei happy acum realizez și eu ca ai dreptate, cat de proasta eram rolling on the floor as putea sa incep cu trucuri ieftine gen: era soră-mea și chestii. parintii mei nu stiau de asta si sper nici sa nu afle. o doamne m-am facut de râs in fata internetului sad cred ca aveam gen 11 ani atunci :-s ca videoul e mai vechi fata de data cand l-am postat. scuze ca te.am facut sa te uiti la asa ceva :*