| Sckizia a întrebat:

Hei, la romana optional va trebui sa dezbatem anumite subiecte si vreau sa imi fac o impresie buna asa ca va rog ajutati-ma cu niste teme de dezbatere pe care sa i le spun profesorului

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Hei, ce clasa esti? Subiectele alese ar trebui sa se lege de programa din anul asta sau cel precedent, de vreun personaj sau o idee din romanele care trebuiau citite sau din ceea ce-ai citit tu extrascolar...cam asta-i ideea.