| Kaaatyyy a întrebat:

Hei... M-am tuns scurt, peste urechi bob si ar trebui sa-mi creasca putin mai mult ca sa stea bine si eu sincer nu sunt o persoana fooarte rabdatoarelaughing. Nu mai stiu ce sa fac port aproape mereu parul in codite, prins impletit oricum, chiar si in somn...Mai exista trucuri de crestere rapida a parului in lungime? Daca da, carebatting eyelashesFuuundabig grin

Răspuns Câştigător
| pysy_5737 a răspuns:

Pai.daca te dai cu petrol iti creste parul mai repede si firele roase dispar.eu ma dau cateodata si e foarte bun.il gasesti sa cumperi chiar si de la farmacie sau ma rog...eu il folosesc si am parul mai lung, mai usor de descalcit, mai usor si parul mai frumos capatand o culare f frumoasa.si creste si parul repede.acum depinde de parul tau.dar folosestel nu vei regreta.pentru ca e f bun pentru par.pup