| raluqtza23 a întrebat:

Hei ma numesc andreea si sunt pe contul prietenei mele as vrea sa-mi cumpar un telefon nou dar nu stiu ce sa aleg vreo idee?

7 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Buna depinde, in functie de buget. poti sa-ti iei corby-500 lei; Nokia 5880 -1000 lei, poti sa-ti iei ipod-2000; ifon -4000; eu am BlackBerry dar nu din Romania 3500 lei si sunt multe Nokia in general, Samsung s5230-6000; Nokia x2; Nokia c3; sunt multe succes:* si sa-l stapanesti sanatoasa [asa anticipat]:*

| Alice a răspuns:

I phone* scuze laughing

| PixieJustMe a răspuns:

Eu personal am Samsung Corby si sun foarte multumita bateria dureaza foarte mult are un disign super ecran tactil si la abonament e 200 lei aprox.
Sper ca te-am ajutat. kiss love strucklove struck:X:X:X

| eu_7950 a răspuns:

Samsung corby-are un touch genial, sau Samsung star s 5230big grin bafta! funda?batting eyelashes

| XxoOraluqtzaOoxX a răspuns:

Pai eu as alege iphone 4 adica eu am toate tipurile de iphone si iti zic sincer ca acesta este extrem de bun

| raluqtza23 explică:

Dau funda celui mai bun raspuns big grin