| Ioana_Rebeca_1999 a întrebat:

As vrea sa ii cumpar ceva prietenei mele. Ceva obisnuit, si nu stiu ce. Ajutor plz...

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un parfum. Mai scump sau mai ieftin. Depinde de cat de buna prietena iti este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bax de bere.

| UzOm a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei să fim prieteni? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru UzOm):

Da, dar trebuie sa facem rost si de ceva tarie thinking

| Idkidkidk a răspuns:

Album si pui poze cu voi, haine, bijuterii, machiaj, carti, bilete la un concert si ar mai fi variante. Daca nu, direct un plic si pui bani in el, tot o sa se bucure laughing

| danibaah a răspuns:

Pai gandeste-te la ce ii place ei ...haine,dulciuri,parfumuri ..sunt atatea variante. happy