| Denni_4804 a întrebat:

Hei happy. Ma poate ajuta cineva in legatura cu telefonul meu Blackberry[Curve] de cateva ziile cand vreau sa sun pe cineva imi arata "Call Fail" iar cand cineva ma suna ii intra casuta... m/am uitat in meniul telefonului dar totul este bine. dar tot nu merge so se poate sa fie alt motiv?

Muultumesc #

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Te-ai uitat sa vezi daca ai semnal? dai un restart poate o sa mearga

| Denni_4804 explică:

@alexutza003
Are semnal tot timpul:/, l/am inchis is l/am deschis de 10 ori si tot nu merge...