| JustDolt a întrebat:

Una.Am cumparat un telefon BlackBerry Curve 9360 la mana a doua.De cateva zile tot incerc sa imi fac setarile de internet dar nu reusesc. Daca intru simplu de pe Browser,merge internetul,dar daca vreau sa ma conectez de pe aplicatia Facebook a telefonului, nu reusesc.(mai exact imi da eroare si imi spune sa incerc mai tarziu)La fel si cu Yahoo Messenger-ul.V-as fii recunoscator daca m-ati putea ajuta cu niste sfaturi.Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| Saveluc a răspuns:

Salut, Eu te ajut doar cu un link http://www.cosmote.ro/ro/support.aspx?ns=-10008 poti face aceste setari doar daca ai cartela Frog (COSMOTE) Dar trebuie sa ai o optiune pe acea cartela Web'N'Walk

| uglymermaid a răspuns:

La orice telefon Blackberry îţi trebuie o opţiune de la Orange/cosmote/reţeaua pe care eşti pentru internet. La Orange e opţiunea cu 4 euro pentru internet doar pentru telefoanele Blackberry. Nu poţi folosi nici o aplicaţie fără opţiunea asta. Mergi la un magazin al reţelei pe care eşti şi întreabă acolo, ar trebui să-ţi dea toate informaţiile happy