| rebeccq a întrebat:

Hei! Ma puteti ajuta si pe mine cu o idee de cadou? Pentru un baiat cu care ma inteleg extrem de bine, dar care peste cateva saptamani se va intoarce in Spania, insa pana atunci este ziua lui de nastere si as vrea sa-i iau ceva special, semnificativ. Multumesc :*!
P.s -el are 16 ani iar eu 15

Răspuns Câştigător
| IMPLICAT a răspuns:

O pereche de casti, o veioza imprimata cu un colaj de poze cu voi, o camasa, o cravata, un pullover, dar tu stii mai bine ce gen adupta. Succes!

3 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Un tablou cu o poza cu voi doi ar fi draguuut.

| intrlp a răspuns:

Po-ti sa-i iei un parfum,un joc la reducere sau de pe OLX, un film, ciocolata mai ales, niste carti ca aproape termina liceul, ceva ce l-ar ajuta in pasiunile lui(asculta muzica ia o casca). Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| alice4stars a răspuns:

Un parfum, o camasa