| Erika_Paczilinecz_1992 a întrebat:

Maine fac un an cu prietenul meu si nu am nici cea mai mica idee ce cadou as putea sa-i cumpar.As vrea ceva semnificativ si dragut.Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Scoti in pc sau laptop o poza cu voi doi, scrii in ceva program, fie online - in pizap, fie cu u nrpgoram simplu - photoshop, un scurt mesaj semnificativ pentru voi doi, fiind o poza cu voi doi, cumperi o rama foto draguta, poate o mai ornamentezi si tu cu o inimioara sau ceva, impachetezi frumos, il pui intr-o plasuta de cadou impreuna cu o cutiuta chic /draguta/simpatica de bomboane, si ai terminat!
Asa, mereu veti sti cum ati aratat amandoi in primul an de cand sunteti impreunahee hee

3 răspunsuri:
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Buna! Ai putea sa-i cumperi o cana cu "Cel mai bun iubit" sau ceva ce isi doreste foarte mult. Nu ti-a spus niciodata un lucru pe care si l-ar dori?

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Ceva ce stii ca isi doreste sau ca are nevoie.

| AndaluziaM a răspuns:

O cana cu voi 2 impreuna si un mesaj pe ea