| InoueOrihime a întrebat:

Hei! Mai exact ce inseamna illuminatii? Nu reusesc sa inteleg care e faza cu oamenii de genul asta. FUNDA! big grin

15 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Hey Inoue, iluminati este o societate secreta ( aparent nu asa secreta) in care sunt cei mai destepti oameni din lume. Ei se ocupa cu mersul lucrurilor in lume, cum este el!
Sper ca te-am ajutat! big grin

| xCrazyGirl a răspuns:

Persoane care au pact cu diavolul, mai ales pentru a devenii faimoase, bogate ecc. Cand cauti pe youtube o melodie si scrie VEVO inseamna ca acea persoana face parte din Illuminati

| anonyymuusss a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Ce >? de unde ai scos-o pe asta cu VEVEO?

?

| xCrazyGirl a răspuns (pentru anonyymuusss):

VEVO* cunosc mai multa lume si am informatori

| anonyymuusss a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Ce informatori?

| xCrazyGirl a răspuns (pentru anonyymuusss):

Nu fi asa curios/asa!winking

| MskDesign a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Te controleaza parintii tai ce faci cu acel pc? Cum sa afirmi ca o melodie distribuita de o persoana prin vevo, acea persoana face parte din illuminati.
Ce anume intelegi tu prin Illuminati? De ce nu va faceti temele in loc sa dati raspunsuri pe aici de toata jena?

| xCrazyGirl a răspuns (pentru MskDesign):

Nu am spus-o eu, au spus-o persoane de 25/30 de ani!

| anonyymuusss a răspuns (pentru MskDesign):

Yey un om intelept.

| MskDesign a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Inca nu mi-ai raspuns la intrebare! Ce intelegi tu prin illuminati? Nu poti da un astfel de raspuns doar pentru ca ai auzit de la persoane de 25-30 de ani.Eu am fix 30 de ani si nu ti-am dat astfel de raspuns.

| xCrazyGirl a răspuns (pentru MskDesign):

Nu ma intereseaza ce crezi tu, sincer! Eu cunosc si o persoana de 27 de ani care a intrat dintr-o prostie sa faca parte din illuminati si mi-a povestit totul (nu fac nume) si nu vreau sa ma cert cu tine pe o intrebare de pe un site pentru ca nu te cunosc si nici tu nu ma cunosti asa ca Adios :*

| MskDesign a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Un raspuns clasic al unui copil fara minte.Probail la varsta care o ai, inca te mai joci cu papusile.A abandona o confruntare inseamna a fi delasator in viata si crede-ma ca acest lucru nu este un avantaj pentru tine.Intr-o confruntare sunt doua parti, una eu si cealalta tu.Acel "Adios" al tau, pentru mine este o nulitate totala, un mod de a demonstra ca tu nu stii la ce anume ai raspuns, la modul cum ai inteles intrebarea.

| xCrazyGirl a răspuns (pentru MskDesign):

Ok, oricum am 15 ani nu m-am jucat niciodata cu papusi.

| MskDesign a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Ok!
Am inteles! Ai 15 ani si vrei sa faci pe fata matura.Inca nu am raspuns la intrebarea initiala si o voi face cu aceasta ocazie.
Illuminati isi au originile in Bavaria de nord, prin anul 1776 daca nu ma insel.
Este o micare formata din liberi cugetatori, mai ales in zilele noastre.Cred ca aceasta miscare poate fi asociata in toate domeniile posibile si imposibile.

| Root4004 a răspuns:

Lumea e condusă de multe organizatii secrete. Illuminati a fost o organizatie infintata acum multi ani dar nu are legatura cu capitolul despre care vorbim. Da, că vezi tu simboluri illuminati in desene... Un creator a raspuns odata ca ls pune doar pentru a se intreba 'pasionatii' ce-i cu ele si sa scrie Illuminati Confirmed. Ramai calm, ceva secret e secret. Illuminati nu e. Funda?