| Yandasc a întrebat:

Ce inseamna daca te intalnesti cu un baiat pe care il cunosti doar de la scoala si sunteti pe aceeasi strada, iar el o ia pe marginea strazii, nu stiu cum, ca sa nu treaca pe langa tine sau ceva de genul?
* sunt fata * si faza e ca m-am simtit foarte prost si nu stiu ce sa inteleg din gestul asta.
Funda c:

2 răspunsuri:
| Daniellllll1 a răspuns:

Daca il cunosti tu fiind mai timid inseamna ca te place eu asta cred te place incearca sa vorbesti cu el si daca iti vorbeste frumos inseamna ca te place.

| rou a răspuns:

Cazul 1: probabil te place si ii este frica sa vb cu tine asa ca te evita
Cazul2: Nu te suporta sau nu ii place ceva la tine
Cazul 3: poate ti se pare ca te evita si de fapt trotuarul era mai ingust si nu ati fi incaput happy Sper ca te-am ajutat happy