| AnneBre a întrebat:

Hei. Mereu când vreau să descarc un program sau ceva, după ce se downloadează când vreau să il instalez imi apare o eroare. De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AAA,ok. Windows-ul tau nu poate lasna deschiderea de unde ai descarcat.Iti dau un pont. Apuca cu click stanga ce ai descarcat si trage-l pe desktop. Apooi cred ca merge sa-l rulezi/ Deci am inteles bine nu? Dupa ce ai descarcat iti da aceasta eroare. Daca iti merge cum am spus eu, reintoarce-te aici si da raspuns si lui MegaNaff. Ca asa e frumos sa ne ajutam.happy

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

La toate programele? poate nu mai ai memorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai hai sa vedem.Ce spune in eroare? Scrie-ne ca sa putem sa ne dam seama.Erori sunt cu miile dar ..care din ele e in cazul tau?

| AnneBre explică (pentru anonim_4396):

Error launching installer.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnneBre):

Mergi unde ai descarcat si da copy paste pe desktop. De acolo incearca sa deschizi si sa rulezi programul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnneBre):

AAA,ok. Windows-ul tau nu poate lasna deschiderea de unde ai descarcat.Iti dau un pont. Apuca cu click stanga ce ai descarcat si trage-l pe desktop. Apooi cred ca merge sa-l rulezi/ Deci am inteles bine nu? Dupa ce ai descarcat iti da aceasta eroare. Daca iti merge cum am spus eu, reintoarce-te aici si da raspuns si lui MegaNaff. Ca asa e frumos sa ne ajutam.happy

| horansgang a răspuns:

Şi mie! E atât de enervant; mereu mă scoate din sărite.

ei bine motivul e clar că e o eroare în PC sau windows-ul sau viruşi s-au înmulţit

| AnneBre explică (pentru horansgang):

Windows-ul tau nu poate lasna deschiderea de unde ai descarcat.Iti dau un pont. Apuca cu click stanga ce ai descarcat si trage-l pe desktop. Apooi cred ca merge sa-l rulezi/ Deci am inteles bine nu? Dupa ce ai descarcat iti da aceasta eroare