| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Azi am incercat sa-mi pun parola la telefon(Samsung S5260)m-am dus la >setari-Blocare confidentialitate am scris. 1234 a zis parola incorecta, am dat la schimbare parola am scris tot 1234 si imi zice tot parola incorecta.Heelp! Ce sa fac? Raspuns rapid va rog! Funda+vot(scuzati de categorie dar este cea mai cautata)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incerca 0000 asta ar putea fii parola standard din cate stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tehnologie sau Informatii Utilitare.Nu Dragoste si sex.Categoria este vizitata sau vizualizata, nu cautata.

| denyangel a răspuns:

Cred ca prima data iti cere parola cea veche. apoi trebuie sa o tastezi pe cea noua..dorita de tinee.Incearca asa! Success!:X Fundaa?puppy dog eyes