| Mi16 a întrebat:

Hei! Mi-am murdărit ecranul telefonului şi nu se duce (e cu touchscreen) cu ce l-aş putea curăţa?

Răspuns Câştigător
| bybyshor18 a răspuns:

Sunt niste servetele umede special pentru asta...eu cu alea imi sterg si ecranul de la tel si cel de la laptop...eu mi le-am luat de la domo :-p

2 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Cu servetele umede. Daca nu se duce inseamna ca a intrat praf in el asa cum mi s-a intamplat si mie. Am si eu telefon cu touch-screen si e foare ''gingas''''. Adica trebuie sa ai mare grija de el.

| Mademoiselle18 a răspuns:

Poti sa folosesti servetele pentru ochelari ca sa-l cureti happy Sper ca te-am ajutat :*