| Ana2013 a întrebat:

Hei! Mie imi place foarte mult de un baiat si ma considera cea mai buna prietena a lui, dar este intr-o relatie! Ce fac ca sa ma placa si el?

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Daca stii ca e intr-o relatie, crezi ca e ok sa te bagi peste el si actuala lui prietena?!
Nu poti sa-l faci sa te placa si nici sa-i impui asta.
Incearca sa fi naturala fara sa incerci sa pari ce nu esti doar de dragul de a crea impresii false.
Daca o lasa pe actuala prietena pentru tine, poti sa fi si tu in situatia ei intr-un viitor apropriat.
Gandeste-te bine, succes!

| HighByTheBeach a răspuns:

Hm... trebuie sa pari naturala. Fii tu insuti. Daca te place te va accepta asa cum esti. In legatura cu prietena lui, nu poti sa le intrerupi relatia, deoarece va purta o ura nebuna pe tine. Asteapta momentul potrivit. Daca totusi nu ai sanse nu exagera. Mai sunt baieti pe lume. Nu e el unicu'
Succes

| neutrino a răspuns:

Ofera-i mai mult decat primeste de la actuala prietena, si atunci poti avea o sansa.

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Du'te si frige'i un capac peste bot=]]

| Alexinho94 a răspuns:

Buna. Nu il poti face sa te placa daca nu te place ( doar daca esti bogata ). Nu stiu ce sa zic. Daca vezi ca se comporta mai bine cu tine decat cu iubita lui si iti acorda atentie il poti intreba daca simte ceva pentru tine.
Sarbatori fericite si un an nou plin de impliniri!