| Nastyka a întrebat:

Cum ma pot razbuna pe un baiat care ma considera cea mai una prietena si m-a lasat din simplul motiv ca fata de care ii place se da la el? Va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te razbuna.Razbunarea e arma prostului cum se zice dar nah... Ignora-l complet indiferenta doare cel mai mult. Daca cineva nu-ti apreciaza prezenta lasa-l sa-ti simta lipsa.Incearca sa uiti, si daca vine el la tine poti sa-i spui:Aaa ti-ai adus aminte de mine? Du-te la alta cu mine numai ai nicio treaba.Si sa vezi ce fata o sa faca...

| Nastyka explică (pentru anonim_4396):

Merci. Asa voi face!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplul motiv? E cel mai important motiv, nu simplul motiv. Tu dupa ce iti ghidezi viata sentimentala, dupa meteo? Daca iti place cineva si ai sansa sa fii cu el, e normal sa incerci. Sa profiti de o astfel de sansa nu e "un simplu motiv".