| Xab a întrebat:

Hei.nu stiu ce am facut si mi s-a micsorat toata pagina de TPU. Celelalte site`uri se vad normal. Cum pot pune dimensiunea normala?

2 răspunsuri:
| OctinioSlatina a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, probabil ai apasat pe `` - `` din dreapta tastaturii. Incearca sa apesi pe plus `` + `` tot din dreapta tastaturii pentru a aduce la normal. Sper ca va merge happy

| adutzadragutza a răspuns:

Pai poate i-ai dat mkinimizare, mergi in bara de sus albastra si langa X este un patratel de fapt doua unul peste celalalt, poate ca pe ala ai data happy (fundita) big grin