| DidiChanx3 a întrebat:

Nu stiu ce am facut da am pasat pe nu stiu care tasta si pentru ca am apasat tasta aia atunci cand eram pe un site mi s-o micsorat pagina de la site si nu pot sa-mi dau seama ce mai scrie plss primul raspuns corect primeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca esti pe Mozilla, mergi sus la "vizualizare"->"marime text" si dai pe "mareste", sau mai usor apasa Ctrl++!

5 răspunsuri:
| anOnimăăăă a răspuns:

[ctrl] + [+] Sper ca te-am ajutat :*

Sper ca te-am ajutat happy

| aliyna a răspuns:

Tine apasat Ctrl sau vezi in drapata pagini ca trebuie sa ai o lupa, apasa pe ea si mareste.

| KidOoNh a răspuns:

Poi incearca sa apesi toate f-urile adica f1 f2 f3 sti tu nu stiu incearca sper ca ti-am fost de folos big grin

| sweety93 a răspuns:

Incearca tinand apasat butonul "Ctrl" si invarte de scroll-ul de la mouse(de rotita aceea dintre butoane). Si de acolo iti ajustezi marimea paginilor pe net. bafta

| sweety93 a răspuns:

Pe tastatura ai un buton "Ctrl". Tii apasat acel buton si intre timp invarti de rotita de la mouse(cea dintre cele 2 clicl-uri) in sus sau in jos si asa ajustezi dimensiunea favorita a paginilor de pe internet. Bafta