| Kira_5349 a întrebat:

Hei! Nu stiu cum am facut dar am pus 2 kg pe mine si as vrea sa scap de ele pana incepe scoala. Ma puteti ajuta si pe mine cu o dieta, ceva?

5 răspunsuri:
| AlexyLuvvU a răspuns:

Http://www.eva.ro/......24375.html

E usor de tinut, dupa parerea mea, si da rezultate daca e tinuta cum trebuie. Daca faci si sport sau exercitii acasa cum mai gasesti pe youtube, sigur slabesti, chiar mai mult de 2 kg. Bafta! :*

| xUrsuletz a răspuns:

Uite o dieta de slabit 1 kg pe zi:)
http://www.slabute.ro/......am-zi.html

fundita pls?:o3

| Maryse a răspuns:

2kg in 7 zile e foarte ok. sa incepi de luni.
Luni:

Mic-dejun: o cafea fara zahar sau o ceasca de ceai; o felie de pâine prajita cu putina margarina.
Prânz: o pulpa de pui la gratar, salata verde cu putin ulei de masline si lamâie
Cina: un iaurt degresat, doi biscuiti graham.

Marti:

Mic-dejun: o cafea fara zahar sau o ceasca de ceai, o felie de pâine prajita cu putina margarina.
Prânz: 200 g cartofi fierti, cu patrunjel tocat, 250 g carne de vita sau piept de pasare fiert.
Cina: un iaurt degresat, doi biscuiti graham.

Miercuri:

Mic-dejun: o cafea fara zahar sau o ceasca de ceai, o felie de pâine prajita cu putina margarina.
Prânz: 250 g de peste la gratar cu putina lamâie.
Cina: un iaurt degresat, doi biscuiti graham.

Joi:

Mic-dejun: o cafea fara zahar sau o ceasca de cafea, o felie de pâine prajita cu putina margarina.
Prânz: un ou fiert tare, 120 g carne de vita la gratar si 20 g brânza de vaci, salata verde.
Cina: un iaurt degresat, doi biscuiti graham.

Vineri:

Mic-dejun: o cafea fara zahar sau o ceasca de ceai, o felie de pâine prajita cu putina margarina.
Prânz: un piept de pui la gratar cu o salata la alegere, doi cartofi fierti.
Cina: un iaut degresat, doi biscuiti graham.

Sâmbata:

Mic-dejun: o cafea fara zahar sau o ceasca de ceai, o felie de pâine prajita cu putina margarina.
Prânz: o farfurie de supa de legume.
Cina: un iaurt degresat, doi biscuiti graham.

Duminica:

Mic-dejun: o cafea sau o ceasca de ceai, o felie de pâine prajita cu putina margarina.
Prânz: 200 g sunca, o cutie de iaurt de 200 g.
Cina: iaurt degresat, doi biscuiti graham.

| anonimaa19 a răspuns:

Hei.iti recomand sa mananki putin sh sa faci exercitii de slabit de pe netwinking

| Foxyyyyyyyyy a răspuns:

Daca chiar vrei sa scapi de cele doua kg in plus atunci mananca multe fructe si legume si fa sport... nu incerca sa tii o dieta anume pentru ca te vei simti slabita... si nu o sa fie binewinking sportul rezolva mai multewinking!