| itsdaviddarius a întrebat:

Hei.o intrebare pentru fete.ce parere aveti despre un baiat (15 ani)mai serios care cand trece pe langa voi fara sa va spuna nimic doar se uita pe voi cu o privire mai rece si voua va place de el ce ati face? adica ati prefera un baiat mai serios care nu arata de 15 (cu putina barba) care nu prea socializeaza cu fete si nici cu baieti de varsta lui? sau de un glumaret mai copilaresc asa care e prieten strans cu multe fete umbla cu baieti asa mai neseriosi si e mai de viata? si un sfat cum sa fiu adica cum ar trebui sa abordez fetele(cu care nu am nici un contact). daca i dau unei fete care nu am mai vorbit cu ea niciodata dar stiu ca i place de mine cerere pe fb si vorbesc cu ea ce inpresie ar avea ea despre mine?(funda)

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Fii linistit, fetele nu vor sari pe tine atunci cand tu vei trece "rece" pe langa ele, iar fetele pe care nu le cunosti nu le abordezi asa aiurea, ca-ti place tie de careva. Asadar, impresia fetelor fata de tine, in conditiile pe care tu le-ai spus, nu poate fi decat ...de indiferenta. Deja, la 15 ani, ar trebui sa inveti sa curteze fata care iti place.