| ancavisan a întrebat:

Hei ! Pe 15 aprilie e ziua prietenului meu . Implineste 18 ani si vreau sa-i cumpar o carte ,dar nu stiu ce sa cumpar . El citeste foarte mult . Ii plac romanele pshihologice ,politiste ,thriller `urile. Any ideas ?
Mi-ati fi de ajutor. Merci :*

3 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

Adevarul
al doilea asediu
amurg
an/organic
aquamarine
atacul mutantilor
baiatul saman
bestia
bestiile ataca
blestemul mumiei
bun venit in casa mortilor
bun venit in tabara de cosmar
castelul din nori s-a sfaramat
clasa A
copila stea
corby food
cosmaruldin tabara regelui marmelada
de Vlad tepes la dracula vampirul
declaratia

| tinpoi a răspuns:

Eu nu am un raspuns, dar datii voi raspunsuri clare nu,(optiuni) cre' ca stie si fata de astea da vrea ceva sigur (presupun!)

| Madalin20 a răspuns:

Pai ia i o carte de romana sunt recomandate daca nu ia i o carte povestiri istorice.