| Cristinaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hei :@ pentru a intra la liceu dorit trebuie sa dau proba la sport. 1.aleg 6 ture de teren din curtea scolii. 2. gimnastica.
Problema e ca eu nu pot face rostogolirebig grin incerc din departat in departat dar nu credd.imi e frica.
vreau si eu exemplu de linie acrobatica.[prezentare-cumpana-stand pe omoplati] ceva de genu.
funda.

1 răspuns:
| ArianaP a răspuns:

Uite cam ce proba am eu la sport acest semestru: prezentare-cumpana-otire la 180 grade, rostogolire inapoi in ghemuit-rostogolire inapoi in departat-rostogolire inainte din departat in departat-rostogolire inainte din departat in ghemuit-stand pe omoplati-rostogolire pe spate-semi sfoara-stand in maini cu sprijit-si gata. poti renunta la rostogoliri, sunt chiar nesuferite