| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa pun in ordine niste exercitii la saltea? exercitiile sunt: stand pe cap, stand pe maini, podul de jos, semisfoara, stand pe omoplati, cumpana pe un genunchi, cumpana pe un picior, roata, rostogolire inainete din ghemuit in ghemuit, rostogolire inapoi din ghemuit in ghemuit, rostogolire inainte din departat in departat, rostogolire inapoi din departat in departat. dau fundita!

Răspuns Câştigător
| NebunaTha a răspuns:

Buna kiss Eu asa fac la scoala : cumpana pe un picior,saritura in ghemuit,rostogalire din departat in departat,lumanarea,podul, rostogolire din departat in departat, saritura in ghemuit happy

1 răspuns:
| Dsmss a răspuns:

Bunahappy Uite cum le-am facut noi la scoala : cumpana pe un picior/stand in cap,rostogolire inainte din ghemuit in ghemuit, rostogolire inapoi din ghemuit in ghemuit,rostogolire inainte din departat in departat,rostogolire inapoi din departat in departat,podul de jos,stand pe omoplati,cumpana pe un genunchi, semisfoara.
P.s. :Noi nu am facut roata, dar in rest asta e ordinea facuta de noi big grin
Te pup love struck Papaa