| stefaniacristina77 a întrebat:

Hei prieteniilove struck! Descrieti-va! Adica si moral si fizic!^^love struck

Răspuns Câştigător
| ByBySwEetY a răspuns:

Fizic: bruneta, ochii caprui, inaltime 1. 50, par lung, imi place sa ma imbrac cat mai la moda. s. a.
moral:sunt o fata de treaba, sensibila, cand promit ceva ma tin de cuvant, sunt sincera, si.cam atat!

Funda? big grin

2 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

-tupeista
-simpatica
-asc muzica house
-Ador Justin Bieber
-imi urasc sora
-nu imi place scoala
-am ambitie
Funoi?:*

| sayross a răspuns:

Fizic:par saten, ochi verzi, inaltime 1, 62, par imi place sa il port in still Tepi, imi plac hainele largi

Moral:hmmm.nu prea am sentimente.rareori/sunt sincer cu ce-i care sunt sinceri cu mine/ajut pe cineva la nevoia daca chiar merita

ce-i care sunt interesati sau vor sa ai ajut in legatura cu ceva add la id de mess:kratos_eu2009