| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:cum arata pentru voi fata ideala?
descrieti`o din punct de vedere fizic, si moral. cea mai frumoasa descriere primeste funda.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant asexual.

| pwp a răspuns:

@SingurToataViata :ce inseamna asexual?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fata ideala nu prea exista.Pt mine nu conteaza foarte mult exteriorul ci interiorul e cel care conteaza foarte mult.Adica poate sa fie ca Shakira la corp dar minte 0.Pt mine o fata e frumoasa asa cum este ea sa nu fie cu fite si sa fie originala adica fara farduri, vopsita, cercei nu stiu pe unde.Cel mai frumos e sa fi original!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PwpSustineCampaniaTPUrevive : asexual inseamna - indiferent fata de relatiile sexuale.