| phantom2k a întrebat:

Daca viata ar fi un anime in ce gen de anime v-ar placea sa fiti? Descrieti cum ati vrea sa fiti fizic moral si ce sar petrece in viata de zi cu zi ce aventura ati alege?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romantic,sunt adept la asa ceva, si ce crezi? sunt baiat.In ce anime m-as vedea? hm ahm.cred ca Kanon(daca l-ai vazut, am devenit obsedat)abia sunt la episodul 10, Tonagura, Toradora..samd.n_n
Animeul este clar o lume magica!
Mata ne!

| phantom2k explică (pentru anonim_4396):

Da cred ca si eu la fel acest gen si ce chiar daca suntem baieti si mie imi place genul romantic doar nu scrie undva ca doar fetele au voie sa se uite la asa ceva am vazut konan si toradora dar la toradora finalul ma surprins dar cel mai interesant anime romantic mi s-a parut Tasogare Otome X Amnesia povestea dintre fantoma Yuuko si Teiichi te-as sfatuii sa-l vezi daca nu te-ai uitat cel mai frumos sfarsit posibil :X

| anonim_4396 a răspuns (pentru phantom2k):

Daca il gasesc pe undeva in romana,(sau, hai sa zic si in engleza).am sa ma uit.Momentan ma uit la AIR.Mersi de recomandare.Ja ne.

4 răspunsuri:
| R0CA19 a răspuns:

Eu as vrea sa fie de actiunebig grin, thriller, sf, horror, chiar si romantic ca nu stricalaughing. As vrea sa fie ceva gen CIA si zilnic urmariri si tot felul` de sfuri p`an ellaughing De la extraterestrii pana la demoni si toate prostiile, sa fie cat mai interesantlaughing As vrea sa fiu bruneta, par scurt, inalta 1 70, slaba si "buna"winkinglaughing Moral sa fiu cum sunt si-n realitatehappy [nu stau sa descriu cum sunt ca mi-e lenelaughing] Zilnic as face cercetari si misiunilaughing si noaptea prostiirolling on the floor))

| phantom2k explică:

Scuzati-ma daca am gresit categoria!