| anonim_4396 a întrebat:

Hei:-s! Este un baiat putin mai mare ca mine si imi place foarte multlove struck. Vorbim la scoala, pe mess. Nu suntem inca impreuna dar problema e ca pe el il mai plac inca 2 fete. Ce sa fac ca sa raman cu el?laughing Ca si lui ii place de mine. Dar nu stiu sigur daca si de vreo una dintre alea. Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Pai daca el nu le baga in seama pe alea, si numai pe tine.Atunci fi cu el,daca da interes si vorbeste si cu alea, el va fi si cu tine poate, si cu alea.Si tu vei ajunge sa fi ranita. Daca iti da doar tie interes,e ok, daca nu, dai pace.Inseamna ca ii place sa se joace asa.

2 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Dmne exact aceeasi situatia ca a mea numai ca eu nu vb cu el pe mess si nu sunt nici la scoala cu el si nici pe langa mine nu sta laughing crying. Bafta vorbeste cu el! funda?

| Reyskate99 a răspuns:

Cautale la alea doua cate un prieten si ramai numa u cu el. funda?