| Tudorache_Stefan_1980 a întrebat:

Hei salut am 13 ani si in ultimul timp simt ca ma nevoia sa ies mai des deaorece vreau sa ma gasesc pe mine sincer ma simt si putin stresat serile inainte sa ma culc ascult muzica si ma gandesc la viitor si la mine si vreau sa stau singur puteti sa imi dati niste metode pentru nu vreau sa mai fiu stresat si chestii sa pot sa ma gasesc pe mine?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Asculta numai muzica vesela, care sa-ti bucure sufletul si sa-ti ridice starea de spirit si gandeste-te numai la lucurui pozitive si frumoase. Gandeste-te la ceva la care ai ras, ceva vesel, ceva care ti-ar place sa mai retraiesti, in felul asta scapi de sters si depresie!