| carmi94 a întrebat:

Hei...salut.am o problema dificila poate ma ajutati voi.ma intilnesc cu un baiat si m-am saturat de el cum sa ma despart de el mai usor?

2 răspunsuri:
| CoCaCoLa a răspuns:

Ori pe mess ori in fata eu asi zice in fata

| RawrLexa a răspuns:

Vaii, trecem prin aceeasi problema. :-)))
Stiu acea situatie cand te plictisesti de el si te sufoca, si iti consuma din nervi la maxim cand te intalnesti cu el. frustrated
Nici eu nu am gasit solutia inca sa i-o zic, intr-un fel, ca sa nu il ranesc.;|
Dar am o idee care sigur va functiona in cazul meu si poti incerca si tu;* Ii poti zice asa : *NUMELE*, eu am tinut enorm al tine, dar cu timpul acea placere cand ne vedem s-a epuizat acei fluturasi in stomac au disparut, nu stiu a cui este vina, dar am devenit mai reci. straight face, ar fi bine ca sa luam o pauza pentru ca eu nu-mi vreau sa imi bat joc de tine ptc, tu chiar nu meriti asta, esti un baiat cu totul special, :d! [baga cat mai multe abureli :-))) ]

Am sa ii zic si eu cat de curand. laughing
Deci bafta, daca imi ai nev de ceva, mesaj.;*