| Saturday a întrebat:

Hei salut.Am o problema. Faza e ca azi la scoala s-au batut unii cu apa, eu nu m-am bagat deloc; numai ca mi-a zis o prietena ca vrea sa fie udata si m-am dus cu ea la robinet sa se ude si am dat cu putina apa minerala pe o alta prietena.Si doar pentru ca aveam un borcan in mana cu putina apa am fost pusa pe nedrept la faptasi. M-a chemat directorul si mi-a zis ca ma spune doamnei diriginte si ca o sa-mi scada nota la purtare.Numai ca eu am numai note de la 9 in sus.Si daca nu iau premiu cred ca nu stiu ce fac.As vrea sa va intreb daca ati fost in situatia asta, si cum s-a intamplat dupa.cryingP. S:cele 3 fete au zis ca ma apara daca se ia diriga de mine, si ii spun ce s-a intamplat pentru ca doar pe ele le-am udat, partial.thinking

1 răspuns:
| EuAndreea a răspuns:

Daca te apara trei fete de ce mai esti ingrijorat? cateodata, unele fete, pot fi foarte convingatoare.Zau acum! stai calm si daca ai note de la 9 in sus stiu din propia-mi experienta ca profii mai fac si exceptii la elevii buni