| LovePeace a întrebat:

Hei, salut TPU. Imi doresc foarte mult un hanorac sau pulover din acesta: http://weheartit.com/entry/19060925. Aveti idee unde pot gasi asa ceva?
Am fost prin diferite magazine dar nimic. Vreo idee, sfat, ceva?
Merci mult.
Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| DanAmarandei a răspuns:

Http://tricouonline.ro/? gclid=COvRk7Xn-qwCFQQYzQodcEwzSA succes!

2 răspunsuri:
| DanAmarandei a răspuns:

Iti cauti un hanorac negru simplu si te duci la un centru de imprimari unde le ceri sa-ti scrie ce vrei. De fapt, du-te intai la centrul de imprimari si intreaba-i daca nu au ei si hanorace!

| LovePeace explică (pentru DanAmarandei):

Si unde unde pot gasi un centru din imprimari?
prin Bucuresti ma refer.
ai idee? big grin