| Candessance a întrebat:

Hei.salut vreau sa plec azi 3 ianuarie in excursie la ranca cum e?laughing)

4 răspunsuri:
| missis16 a răspuns:

Pai drumul novaci-ranca este inzapezitstraight face asa ca ce sa zic... drum bun si sa te intorci cu binewinking si sa ne spui cum a fost:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna asi dori si eu sa stiu daca se poate uraca din novaci ranca sus la o pensiune ceva si cum se circula mersi

| edisonn a răspuns:

Ne vei spune tu cum a fost.happy

| Dexter_2529 a răspuns:

De acum ai toate informatiile despre Ranca si unitatile de cazare din Ranca pe site-ul www.ranca.org