| Antonia679 a întrebat:

Hei! Săptămana viitoare trebuie sa merg sa ma înscriu la liceu dar eu nu ma pot decide la care sa merg. Stau intr-un sat de lângă un oras, si aici este un liceu destul de bun cu profil de uman. Dar la începutul anului școlar ma gandeam sa merg in oras la in liceu bun cu profil real. Faza e ca mi-e frica. scoala noua, colegi noi etc. Sunt mai timida si îmi fac prieteni destul de greu, mi-e frica. Ca nu o sa ma integrez, si nu ..nu pentru ca stau intr-un sat, sunt mulți care merg de pe sate deci e ok laughing mai merge o colega la același liceu la care vreau si eu dar poate nu picam in aceeași clasa si o sa-mi fie greu, ma sperie toata chestia asta. Ce sa fac? sad

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a atras atentia acel 69. Pozitie sexuala,mare smecherie, nu?
Poti sa ignori frica, oriunde sunt colegi noi, gandeste-te unde ti-ar place mai mult, si du-te acolo.