| Clara20 a întrebat:

am o broblema: la inceputul anului scolar am cunoscut colegi noi.si am o colega la egalitate cu mine la invatatura.eu sunt timida dar nu stiu cum sa ma imprietenesc cu ea (ca pana acum am stat in clasa cu ea tot anul scolar)si nici acum nu m-am imprietenit ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BigBang a răspuns:

Stii care e ironia?
Posibil sa creada acelasi lucru si la fel ca tine, sa fie timida.Deci ia atitudine, invit-o la tine acasa sau intreab-o daca vrea sa iti fie prietena.salut

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Te duci la femeie și îi spui că vrei să fii prietenă cu ea.