| Anna_2215 a întrebat:

Hei spuneti-mi dupa ce trebuie sa ma uit ca un aparat foto sa faca poze in prim-plan ff bine? funda:*

2 răspunsuri:
| Cristiana2011 a răspuns:

Intrebi` in acel magazin cam cat costa un aparat foto " bun "! Si ti se va da raspuns acolo. Daca nu trebuie sa fie dimensiunea de 1oo & 150.
Acela face poze superbee`. acum am vazut pe aparatul meu de fotografiat :*! Funda?

| blajsb a răspuns:

Pentru incepatori aparatul foto cannon d-slr 1000D este foarte bun si face poze excelente;