| Twist a întrebat:

Hei! Stiti ceva exercitii sau orice ma poate ajuta sa scap de burtica si de solduri :-( cam intr'o luna?! macar putin.

3 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Pai nu aveti grija de corp 1-2 ani si dupa aia vreti sa slabiti intr-o luna?
In primul rand iti recomand sa ai grija la dieta, evita prajeli, fastfood, si tot ce e bogat in carbo, si mesele inainte de culcare, iti recomand sa mananci cu cel putin 3 ore inainte sa te culci, altfel vei ingrosa stratu adipos
Ca sa slabesti, alergatul mi se pare cel mai bun, si accesibil. daca alergi 30 min pe zi e perfect

Spor la treaba

| FilipEmanuel a răspuns:

Fa abdomene in fiecare seara, Alearga des, nu mai manca paine alba, lasa dulciurile, sa nu te infometezi, mananca multe salate, carne de peste etc. Si incearca sa faci sport(adica bascket, fotbal sau altceva)

| ρυccα a răspuns:

Pai ti-as sugera ceva exercitii de KinetoTerapie. pe mine mau ajutata destul de mult;-?