| PuieMonta2002 a întrebat:

Ce preferati o fata slaba fara forme sau o tipa voluptoasa putin mai plinuta dar cu formele bine-definite?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un robot femeie 90 60 90 va fi de neinlocuit

| RAY a răspuns:

Una sincera, serioasa indiferent cum e

| Drimmero a răspuns:

A 2-a varianta

| Sofer a răspuns:

Nicuna. Sa fie slăbuța dar cu forme măcar fund sa aibă.

| Dismally a răspuns:

O prefer pe cea cu forme happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le prefer p-alea slabe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le prefer pe ambele, daca e sexoasa poate fi si slabutã si "thick", nu prea conteaza.
Dacã e slabutã preferinte sa o domin eu pe ea, daca sunt mai solid in solduri picioare, daca ea e mai mare decât mine mi se pare ciudat, as prefera sa ma domine ea.

| Michaeel a răspuns:

Prefer o femeie cu minte care are cei 7 anii de acasă. Nu contează dacă nu are forme pentru mine, nu ma interesează aspectul fizic.

| Anonima163333 a răspuns:

Daca as fi baiat as alege a doua varianta.

| Hollyg a răspuns:

Daca e chimie, nu conteaza.

| Paulyka36 a răspuns:

Slabă fără forme

| StefanAdam a răspuns:

Mai bine dau laba decat sa risc sa iau sifilis

| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanAdam):

What?

| Bozgi200 a răspuns (pentru StefanAdam):

Om sincer. Respect!

| LinaMadaL a răspuns:

Depinde ce definitie ai tu asupra "formelor". Spre exemplu: daca ai 100 cm in fund si 100 cm la sani ai putea spune ca ai forme? Ei bine nu chiar, depinde de cat ai in talie. Daca ai un 80, da, e o diferenta de 20 de cm, si atunci ai forme. Plus la bust conteaza cat ai la sani efectiv si sub sani, daca la sani ai 120 dar sub sani ai 110, imi pare rau dar inseamna ca ai un spate mare nu sani mari. Si invers, daca esti slaba si ai la bust 80, fund 80 si in talie ai 70, nu ai forme. Dar daca ai in talie ai 60, da ai forme. Depinde cum vezi tu lucrurile astea, acum 75% din barbatii hetero sunt atrasi de forma 'clepsidra'. Toti ar prefera 'tate' mari, 'fund' mare, talie mica. Dar ei bine corpul femeii cam greu sa functioneze asa. Cand te gandesti la aspectul fizic al unei femei, te gandesti la senzualitate. Iar senzualitatea nu depinde de cat de slaba sau grasa sau cu forme sau fara forme e. E de cum se ingrijeste, cum se imbraca, ce culori alege, cum miroase si cum se comporta in general. Majoritatea barbatilor prefera o femeie atenta in public la atitudine, comportament si cu un spirit jucaus, usor erotic acasa. Acum depinde ce barbati te intereseaza. Am aproape 30 de ani, am trecut prin cateva relatii efemere si 4 seriose (2 ani +) acum sunt bine, logodita. Iti pot spune ca barbatilor le fug ochii dupa 'forme' dar nu conteaza asa mult cand cauta o partenera in viata.

| vwerssus10099 a răspuns:

O fată cu un creier?

| RoberTsau a răspuns:

Cred că aș alege a 2 variantă dar cred că nu este important acest lucru