| Alexandra12399 a întrebat:

Hei. sunt clasa a 9-a, la mate-info. pot sa ma transfer la alt liceu la filologie din semestrul doi? daca da, trebuie sa dau diferente? va rog ajutati-ma, dau funda. ▲

Răspuns Câştigător
| HeiwaaSmilee a răspuns:

Da, se poate sa te transferi, dar cum ai spus si tu, trebuie sa dai un test de diferente si ca si sfat, este mult mai usor sa te multi la tine la liceu la filologie decat sa te muti la alt liceu. happy

2 răspunsuri:
| Andra8907654 a răspuns:

Da te poti transfera dar trebuie sa dai diferente

| Alexandra12399 explică:

La noi in liceu nu este filologie, si de asta. multumesc mult! >big grin