| ratwyn17 a întrebat:

am o intrebare...sunt clasa a 9a la mate-info si as vrea sa ma transfer la alt liceu pe filologie? Trebuie dau diferențe sau ceva pentru a ma transfera? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| nimenisinimik a răspuns:

Da,latina.

| Victoria18 a răspuns:

Da. Diferente vei da obligatoriu la latina oral si scris. Te duci in ultima saptamana de vacanta mai exact luni si depui cererea la acel liceu iar secretara de acolo iti va zice si in ce zi din urmatoarele 4 dai diferentele.

| Ch0co a răspuns:

Da, trebuie sa dai diferentele. Romana si istorie din cate stiu eu.