| AndraPopa a întrebat:

Hei happy sunt din Cluj si vreau sa imi tin ziua intr-un local, insa nu stiu exact unde. mentionez ca implinesc 15 ani. daca ma puteti ajuta si pe mine cu localuri unde as putea sa imi tin ziua peste 2 saptamani.
dau funda. multumesc mult big grin

1 răspuns:
| AnaMariaNovany a răspuns:

Hei, buna Andra! Stiu niste locuri dragute pe care le-am gasit enumerate si pe-aici: http://www.cylex-romania.ro/cluj+napoca/petreceri.html E un site foarte folositor cu locuri super pentru o petrecere de 15 ani! Iti alegi ce-ti place, tastezi pe google si te interesezi.Eu ti-am dat mai multe optiuni. La multi ani si distractie placuta! :*