| Nooooooonameee a întrebat:

sunt din Cluj.

Nu stiu unde sa-mi tin ziua de naster (precizez ca implinesc 12 ani), la mcdonalds nu vreau. Vreau un local super sa pot invita mai multi oameni, dar sa nu fie scump. Multumes si dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Alesandra98Webkinz a răspuns:

Salut! Si eu sunt din Cluj.
Ai putea sa iti tii ziua de nastere la Nova in Bunesti daca nu cumva este prea departe dar ai mai putea sa ti-o tii si la Iulius Mall, Polus, etc...dar ai putea sa ti-o tii acasa si sa iti dacorezi casa specific vastei tale; si eu am 12 si nici eu nu sunt hotarata inca unde imi voi tine ziua de nastere; sper ca te-am putut ajuta big grin
Fundaaa?big grin

1 răspuns:
| ValiValentin a răspuns:

Uite iti dau un link, sper sa te ajute:http://www.restaurantecluj.info/
Daca e prea formal iti recomand pizzeria Dolce Vita, pe strada mierlei, inainte sa iesi pe DN1