| RockerGirl a întrebat:

Hei! Sunt din Galati, si in ianuarie implinesc 13 ani. Vreau si eu niste idei cu locuri unde as putea sa-mi fac ziua, la un pret rezonabil. Cele mai bune sugestii funa+vot.

3 răspunsuri:
| cornelusababy a răspuns:

Alina, acasa ar fi cel mai bine, dar daca nu, stiu eu un restaurant care se numeste OLL TIME si se afla la Casa Rosie! E cel mai tare restaurant, nu e chiar de copii mici de sari pe trambuline! [P.S.: Vezi poate nu ma inviti si pe mine!]

| RockerGirl explică (pentru cornelusababy):

Nu stiu daca mi-o fac undeva(cel mai posibil e acasa)am pus intrebare ca sa am niste idei.

| cornelusababy a răspuns:

Imi dai funda?