| zcrystinaa a întrebat:

Hei sunt in clasa a 9a si azi am facut tombola de craciun cu colegi si mi-a cazut un baiat vreau si eu cateva sugestii pentru cadou suma e intre 20-25 de lei.

2 răspunsuri:
| visulmeu a răspuns:

Buna!

- Pai, daca traiesti la oras, poti sa mergi la mall, daca nu, poti sa-i cumperi ceva dulcuri, si sa-i faci tu ceva personalizat, scrisoare etc.

| Maria_Agape_1982 a răspuns:

Eu cred ca chestia asta cu cadourile in clasa si cu tombola asta amarata e un fel de amuzament. Deci propun sa ii iei o masinuta de jucarie si o sa se amuze si el. Eu asa am facut si a iesit totul exact asa cum am planuit!; D