| Dip0dip a întrebat:

Hei TPU...a folosit cineva monodieta cu limonada?! şi dacă da, cât aţi slăbit şi în cât timp?! e eficientă?! daţi-mi detalii, vă roog...mulţumesc anticipat!:*:*:*

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Slabesti rapid daca manaci mai putine grasimi

| MisteryShadow a răspuns:

De ce să te complici cu dietele?
Trebuie doar să mănânci sănătos, să bei multe lichide, și să faci sport. Bine, știu că e ușor de zis greu de făcut...dar dietele nu ajută la nimic.
Și nu...de monodietă cu limonadă nu am auzit până acum. laughing
Dar sfatul meu este să-ți faci singură un stil de viață sănătos, cu dietele nu o să realizezi prea multe. Baftă. :*