| Cataa99 a întrebat:

Care este cea mai eficienta metodă pentru slăbit? Fundăă! Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Micutsik a răspuns:

Uite, eu nu îți spun bazaconii. sau : nu mânca aia, aia și aia.

Cea mai bună metodă, după părerea mea este următoarea. Mănâncă de 4-5 ori pe zi, dar puțin. pentru că atunci când mănânci cu poftă și te saturi se depune. În lus, pe lângă asta, fă 30-40 de abdomene seara. Bea apă plată înainte să mănânci și după. happy Eu așa am dat jos, nu m-am stresat și nici nu m-am infometat. Baftă!

6 răspunsuri:
| marry95 a răspuns:

Incearca sa sa ai mese regulate, nu manca pana simti ca nu mai poti(cand te ridici de la masa sa simti ca ai mai fi putut manca putin laughing), evita cat de mult poti produsele de patiserie, sa nu mananci dupa ora 18, dulciuri cat mai putine sau deloc ( daca totusi mananci sa nu fie seara) incearca sa nu treaca o zi fara sa faci cel putin 30 de minute de sport. Dimineata cand te trezesti bea cel putin un pahar de apa. Te sfatuiesc sa nu te cantaresti in fiecare zi pentru ca iti faci mai mult rau, nu poti slabi de la o zi la alta. Cu ambitie si rabdare o sa reusesti sa slabesti. NU te infometa daca vrei sa slabesti frumos! Te pup.

| MiculAjutorConștincios a răspuns:

Păi măi Cătă, ce spune Micutsik nu e corect deloc. Dacă mănânci un cârnat îmbibat în grăsime, ce rezolvi? Îți spun eu una, cu care mama a slăbit ~40KG în 6 luni.
-dimineața pe stomacul gol, bea un pahar de apă călduță
-renunță definitiv la dulciuri
-fără zahăr
-fără alimente din paste făinoase
-fără băuturi carbogazoase
Dacă ai ambiție baftă, dacă nu, asta este. happy

| GottaBeYou a răspuns:

Sportul.

| Maryaa15 a răspuns:

Intrebarea este : care este cea mai buna si sanatoasa metoda pentru slabit? happy
Pai depinde cat vrei sa dai jos... Oricum :
-Sa mananci salate, cereale ( fara chipsuri si toate porcariile)
-Sa faci sport: alergi sau poti face exerciti chiar si acasa, cauti tot felul de exercitii pe internet happy ( abdomene, extensii, sunt foarte multe)
-nu mananci dupa ora 19
-Lasa dulciurile o perioada
Acestea sunt niste sfaturi happy Si cel mai important sa nu apelezi la pastile de slabit oh go on. Sper ca te-am ajutatwinking!

Răspuns utilizator avertizat
| Maryaa15 a răspuns:

Nu, nu se opreste gravitatie laughing. Dar dar stomacul nu digera bine mancarea si desigur tot ce mananci se depune pe corpwinking!