| anonim_4396 a întrebat:

Dati mi o dieta pentru slabit eficienta

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Sigur o dieta copy/paste o sa aiba rezultate... si chiar daca o sa aiba, o sa pui la loc kg dupa.

Ai nevoie sa-ti faci un stil de viata in care sa consumi mai putine calorii si sa faci SPORT regulat, e foarte important

| MeridaOcean a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url chiarda rezultate, eu am tinut-o 10 zile si merita :) fundita?

| Cosmin86 a răspuns (pentru MeridaOcean):

Aoleu, fiv-ar porcaria de dukan, dieta aia iti face aciditate in stomac. In urmatoarele cateva luni o sa pui la loc tot ce ai dat jos sau o sa-ti dai peste cap sistemul imunitor.

O dieta ti-o faci SINGURA, nu copy/paste de pe net.

Dar ce conteaza sanatatea cand vrei sa slabesti rapid. Slabit in 10 zile = cretinism

| nistor12 a răspuns:

Echilibrul este cheia unei sanatati bune si a controlului greutatii. O dieta echilibrata presupune sa mancati o varietate de alimente sanatoase din diferite categorii.

Cumpara Herbalife costa 135.00 lei si uite si beneficiile :
1. O masa sanatoasa pentru o nutritie echilibrata
2. Controlul greutatii
3. 9 grame de proteine si fibre sanatoase
4. Hranirea corpului prin proprietatea "Nutritie Cellulara

| diavolusi99 a răspuns:

Dacă vrei să ai o dieta bună poti să mănânci legume, fructe şi trebuie să te fereşti de calorii.

| Lulublu a răspuns:

Cura de pepene sau mananca numai salata eisbergwinking