| MariaaCristinaa a întrebat:

URGENT.imi place de un baiat. si toata lumea spune ca si lui ii place de mine. dar el de obicei se uita dupa toate fetele si se baga cu toate in seama.si nu stiu daca ma place cu adevarat.as vrea sa nu fiu ca toate "celelalte" pentru ca si eu il plac.ieri m-a pupat pe obraz daar imediat dupa aceea se purta normal. am incercat sa il evit, dar nu pot.mereu imi atrage atentia.il surprind uitandu-se la mine si zambindu-mi. dar nu vreau doar sa ma amagesc singura. voi ce credeti? ce sa fac? MARE FUNDAA.

2 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Suferi de sindromul "îmi place când mă bagi în seamă dar eu mă las greu şi te evit ". Ia-ţi inima-n dinţi, cocoşelul lui in mână şi sărută-l. După reacţia lui îţi dai seama dacă te iubeşte.

| robby212 a răspuns:

Mi-e adica la mine e la fel numai xa mie nimeni nu imi zice nimeni, ei ii place de altu, daca are cineva ceva, asta se intampla la mine si la Razvan colegul meu, ia ea si ii da si mie, cred ca la toti eu numai noua am vazut...