| Ananda11032004 a întrebat:

Cum iti dai seama cand un baiat timid te place? Adica am un coleg pe care pur si simplu nu il inteleg. De vorbit noi doi nu prea vorbim, mai deloc, chiar daca as vrea eu el tace, stiu nu are logica. De multe ori mi s-a intamplat sa il surprind din gresela uitandu-se la mine, cand observa ca l-am observat roseste tot la fata si lasa capul in pamant. Nu il inteleg, ce credeti ca trebuie sa fac? sau ce semne da un baiat foarte timid indragostit? va rog sa imi raspundeti repede.

Răspuns Câştigător
| ShamelessQboy a răspuns:

Clar ca te place dacă este așa cum zici!
Tu crezi ca degeaba roseste el?

| Ananda11032004 explică (pentru ShamelessQboy):

Mulțumesc.

| ShamelessQboy a răspuns (pentru Ananda11032004):

Cu plăcere!
Si succes in dragoste si nu numai!

| Ananda11032004 explică (pentru ShamelessQboy):

Mersi, la fel și tie.

7 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Hmm...ce s-a mai intamplat intre voi?
A trecut ceva de cand ai pus intrebarea.

| Ananda11032004 explică (pentru BlackRose03):

Nimic...eu m-am mutat la altă școală, și ghici ce! M-am îndrăgostit de alt băiat?‍♀️

| munteanuionvictor a răspuns:

Te place. Poți să găsești o pasiune comună ca să ai ocazia de a vorbi cu el.