| catty443 a întrebat:

a inceput scoala si diriginta mea de romana ne pune mereeeu sa facem compuneri. :-s pentru astazi, avem o compunere cu titlu ' destin '. Are cineva o idee? cat de mica. dar are cineva?laughing Am gasit una pe net, chiar interesanta dar vreau sa vad si parerile altora.multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| danutzyk001 a răspuns:

Pai destin...eu as pune in evidentza povestea unor delicventi. ceva pushcarii. j s explic dc au ei parte d asa ceva si bla bla bla ceva legath de destinul lor...ca si lau facut cu mana lor bft